Plastové dveře SOLID


Tyto dveře byly vyvinuty pro vnitřní průmyslové provozy. Jsou voděodolné, nárazuvzdorné, možnost také protipožárního modelu plastových dveří  

Konstrukce dveří je vyrobena z certifikovaných plastů určených pro průmyslové a potravinářské prostředí s certifikací  

Dveře mají odolný povrch 2 mm ABS, vnitřek dveří je tvořen EPS deskou (tvrzený speciálně vyvinutý polystyren, který je vhodný pro konstrukci dveří).  

Mohou být prosklené, kde je sklo nahrazeno nerozbitným plexisklem. Zámek a panty jsou povrchově ošetřeny dvougeneračním zinkováním pro vysoké zátěže vnějších vlivů .                                                                                                                                                     

 

 

Využití dveří: myčky, jídelny, nemocnice, autoservisy, komerční prostory, kuchyně, bazény, chemické provozy, dezinfikované provozy, podzemní místnosti, prašné prostředí, lakovny, sociální zařízení, jatka, mlékárny, dojírny a jiné vnitřní prostory, kde by obyčejné dveře konkurenčně neobstály.

Různé barevné provedení: šedá RAL 7040, bílá RAL 9003 i dveře s protipožární odolností EI 30 DP3 . Individuální na cenění samozřejmostí.

Zasklení čirým plexisklem síla 4 mm, v ceně dveří je zahrnut zámek s roztečí 72 mm a panty nikl, dveře je možno osadit do ocelové nebo hliníkové zárubně.

Atypické formáty dveří   jsou naceňovány individuálně. Cena dvoukřídlých dveří je dvojnásobkem jednokřídlých. Dodáváme různé modely dveří, nerezové i plastové kování.


NOVINKA!!!
Náš sortiment rozšiřujeme o opláštění povrchu PVC, ve variantách: 

Zlatý dub

Dub rustikálníVíce informací o nabízeném produktu naleznete v našem e-shopu